INDYWIDUALNY TRENING ANGIELSKIEGO

Jesteś profesjonalist(k)ą w swojej dziedzinie i nie masz problemów z prowadzeniem spotkań i prezentacji po polsku, ale jeśli chodzi o angielski, to…

Ikona Ok
…masz pustkę w głowie i nie możesz znaleźć odpowiednich słów, a Twoja pewność siebie ucieka, gdzie pieprz rośnie?
Ikona Ok
…pragniesz w końcu poczuć się pewnie, nie myśląc na każdym kroku o tym, ile błędów językowych popełniasz?
Ikona Ok
…czujesz, że gdyby nie blokada językowa, miał(a)byś dużo więcej możliwości w życiu prywatnym i zawodowym i nie wiesz, jak to zmienić?
Ikona Ok
…chcesz wskoczyć na wyższy poziom językowy, bo czujesz, że Twój angielski jest zbyt bazowy?

Odważ się na zmianę

Zarezerwuj teraz swoją pierwszą bezpłatną konsultację i przekonaj się,
jak skuteczne są moje metody nauczania języka angielskiego!

Uporządkowany i zorganizowany proces nauki

Aneta Wróbel proces nauki
Timeline Aneta Wrócel

TRENING JĘZYKOWY METODĄ UNICA TO:

Sesje 1-1 w 100% dopasowane do realnych potrzeb klienta, jego profilu zawodowego, osobowości, stylu życia i zainteresowań

Praca na celach oraz regularne rewizje

Nauka płynnej i swobodnej komunikacji po angielsku od pierwszej sesji

Indywidualnie dopasowany plan treningowy, który maksymalizuje efektywność i gwarantuje pierwsze rezultaty nauki nawet po 30 dniach treningu

Praca nad przekonaniami i zmianą nawyków językowych na lata

Spotkajmy się

Zarezerwuj teraz swoją pierwszą bezpłatną konsultację i przekonaj się,
jak skuteczne są moje metody nauczania języka angielskiego!

klienci o pracy ze mną

{

Zdecydowanie polecam naukę angielskiego z Anetą Wróbel!

Praca w firmie międzynarodowej wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności językowych, a z profesjonalnym podejściem Anety staje się to dużo prostsze i przyjemniejsze. Aneta pomogła mi nabyć jeszcze większej pewności siebie w mówieniu po angielsku. Wzbogaciłam swoje słownictwo oraz rozumienie ze słuchu. Zajęcia prowadzone z pełnym zaangażowaniem są bardzo kreatywne i zróżnicowane.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia w kolejnych sesjach

5
Aleksandra Dudek
Dyrektor ds. Projektów Kluczowych Marine & Offshore w Roxtec Poland Sp. z o.o.
{

Rewelacyjna trenerka! Polecam każdemu, komu zależy na szybkich rezultatach i przyjemnej, otwartej atmosferze.

Aneta jest nie tylko kompetentną nauczycielką, ale świetnym partnerem w językowej drodze. Jednym z największych zalet naszych zajęć było to, że lekcje były oparte na prawdziwych sytuacjach, jakie spotykam w codziennym życiu. To sprawiło, że nauka była praktyczna i bardzo przydatna. Zamiast uczyć się abstrakcyjnych reguł gramatycznych, mogłam od razu stosować nowe umiejętności w rozmowach i sytuacjach, z którymi się stykałam i których wcześniej się obawiałam. Aneta pomogła mi pozbyć się blokady w mówieniu i odbieraniu telefonów w innym języku, za co będę jej dozgonnie wdzięczna. I zrobiła to w miłej, wspierającej atmosferze. Szczerze polecam!

5
Justyna Olszewska
Projektant wnętrz w Już ja was urządzę
{

Bardzo polecam zajęcia językowe z Anetą! Jest wspaniałym przewodnikiem w nauce, zawsze przygotowana, ale z elastycznym podejściem. Uczę się dokładnie tego, czego potrzebuję! Aneta pokazała mi narzędzia i sposoby, jak radzić sobie w sytuacji, gdy nie znamy wszystkich słów lub gdy rozumiemy tekst częściowo. Moja pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim wzrosła! Dzięki wyznaczeniu celu zajęć metodą SMART i SWAT, widzę postępy, wreszcie mam poczucie, ze uczę się angielskiego w sposób dopasowany do mnie, ale nastawiony ściśle na realizację mojego celu językowego – przygotowanie do pracy w anglojęzycznym środowisku po kilku latach przerwy.

Polecam !

5
Dorota Karkocha
Specjalista ds realizacji projektów
{

Aneta powalczy o Twój Angielski – wydaje się, że posiada nieograniczony arsenał metodyczny który dopasuje do Ciebie jak dobry krawiec garnitur. Najpierw ustali z tobą cele, a później już nie będzie odwrotu. Wpłyniesz na językowe wody, po których nawet nie pomyślałbyś, że możesz pływać. Warto zaznaczyć, że Aneta to konsekwentna i profesjonalna lektorka, ale i bardzo miła osoba, zawsze otwarta na wnioski, usprawnienia i komentarze.

5
Marcin Lewandowski
Prezes Zarządu TECH-SYSTEM Group | Certyfikacja CE maszyn | #Bezpiecznafabryka
{

Formy i metody pracy Anety wynikają z dużego doświadczenia, po prostu sprawdzają się. Jest precyzyjnie ale bez wysiłku , bez napięcia, jak bywa na kursach czy z niektórymi lektorami. Aneta prowadzi spotkania dynamicznie, poszukuje sposobu, żeby energia nie spadała. No bo np. za oknem deszczowo i poniedziałek. Wspólnie budujemy zadania i cele do nauki samodzielnej. Nie ma: „zrób ćwiczenia od strony tej , do tamtej”. Jestem z tych klientów , którzy w każdym hotelu kątem oka widzą niedociągnięcia – u Anety moje ciśnienie jest niskie – nie ma się czego przyczepić. Za sposób pracy bardzo Ją cenię i dziękuję!

5
Maciej Zys
Finance Manager | Lawyer | Coach
{

Jestem oczarowana sposobem pracy Anety, bo treningi językowe z Anetą to przede wszystkim, spotkania z drugim człowiekiem — tyle tylko, że po angielsku. Człowiek zaczyna patrzeć na siebie z jeszcze większą uważnością i rozumieć, że zamiast ścierać się ze sobą, lepiej zacząć czerpać z zasobów, które ma. W spotkaniach jest dużo zabawy, lekkości, odkrywania. Treningi są zindywidualizowane, atrakcyjne i przyjemne.

5
Julia Szlęzak
Management - Change Management - PR consulting - Communication Audits - Communication Strategy - Digital
{

Miałam przyjemność uczestniczyć we wstępnej sesji coachingu językowego poprowadzonej przez Anetę. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które pomogło mi w sposób uporządkowany przyjrzeć się moim celom rozwojowym w zakresie języka angielskiego. Aneta poprowadziła proces pytaniami, włączając w niego wspólną analizą konkretnego doświadczenia językowego. Wykazała się dużą wrażliwością na balans między dawaniem mi przestrzeni na własną refleksję oraz pokazywaniem swojej perspektywy. Ze spotkania wyszłam z konkretnymi celami w różnych obszarach doskonalenia języka oraz zdefiniowanymi namacalnymi korzyściami, jakie dzięki temu chcę uzyskać. Ciekawe i inspirujące doświadczenie.

5
Magdalena Robak
Wspieram rozwój przywództwa i (współ)pracy, opartych o ✔️świadomość ról, ✔️wspólne wartości i standardy oraz ✔️empowerment - w firmach, zespołach, projektach.
{

Sesja konsultacyjna z Aneta odnośnie nauki angielskiego to świetnie spędzony czas, czujesz się jak na spotkaniu z przyjaciółką ale dostajesz tyle wiedzy i kopa do działania, że od razu chcesz te rady wprowadzać w życie i zacząć uczyć się właśnie z Aneta. żaden nauczyciel do tej pory nie zmotywował mnie tak do nauki jak Aneta. Jej wskazówki oraz plan działania jaki od niej otrzymuje pokazuje nam w jakim miejscu jesteśmy, a w jakim będziemy jeśli wdrożymy w życie jej zalecenia.

5
Agnieszka Dziedowicz
Wirtualna asystentka ▪︎ Wsparcie administracyjne ▪︎ Specjalista ds. Social Mediów▪︎ Specjalista ds. Zakupów▪︎▪
{

Miałem okazję skorzystać ze wsparcia Anety we wrześniu 2023 roku. Jest bardzo konkretna, profesjonalna, świetnie panuje nad czasem – terminami, przebiegiem spotkania i wysyłką podsumowania. Wszystko w życzliwej i interesującej formie.

Serdecznie polecam współpracę.

5
Aleksander Anikowski
Project manager, teamwork believer, marketing and communication specialist
{

Z przyjemnością polecam Anetę Wróbel jako wyjątkowego trenera/coacha językowego.

Miałam z Anetą kilka konsultacji, podczas których zaprezentowała niezwykle kreatywne i skuteczne metody.

Polecam Anetę jako wyjątkowego nauczyciela dla wszystkich poszukujących inspirującej i skutecznej metody szlifowania angielskiego. Wróce z pewnością:)

5
Joanna Chrobak
Executive Headhunter | Senior Mentor Practitioner - European Mentoring and Coaching Council EMCC | Managing Director w HR Level Up | Former General Manager and Sales Director in FMCG companies
{

Polecam zajęcia językowe z Anetą. Indywidualne podejście do zajęć pomaga osiągnąć wyznaczone cele i przełamać bariery. Ponadto zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, a zagadnienia gramatyczne Aneta przekazywane w sposób jasny i prosty.

5
Eliza Michalak
Customer Experience Consultant w AtosCustomer Experience Consultant w Atos
{

Polecam warsztaty z Anetą. Pozwalają spojrzeć na naukę języka, jak i na ocenę obecnego poziomu, z innej perspektywy. To była dawka pozytywnej energii i motywacji. Otrzymane wskazówki i spostrzeżenia pozwalają uwierzyć, że niemożliwe jest jednak możliwe.

5
Justyna Skwierz
Konsultant Business Intelligence w European CommissionKonsultant Business Intelligence w European Commission

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Ile trwa proces treningowy?

W zależności od ustalonych celów, proces może trwać 3, 6 lub 9 miesięcy, a zdarza się, że klienci chcą ze mną pracować i dłużej.

Jak poznam, że trening daje rezultaty?

Już po kilku spotkaniach powinnaś/powinieneś poczuć znaczącą różnicę w poczuciu swobody i pewności siebie w mówieniu podczas naszych zajęć. Poczucie swobody będzie się zwiększać, a my będziemy Twoje poczucie komfortu rozszerzać o inne osoby w Twoim życiu, życie zawodowe, podróże, i tak dalej.

Naszą pracę monitorujemy i regularnie robimy rewizje, na których omawiamy osiągnięte cele.

90% moich klientów czuje znaczącą różnicę już po miesiącu wytężonej pracy.

Jaka jest różnica między nauczycielem, lektorem a trenerem językowym? Kto to jest neurolanguage coach?

Nauczyciel to osoba z uprawnieniami nauczycielskimi, zdobytymi np. poprzez ukończenie Kolegium Nauczycielskiego.

Lektor to osoba ucząca języka obcego, np. na kursach językowych. Osoba ta nie musi posiadać oficjalnej certyfikacji ani uprawnień do nauczania. Może to być np. rodzimy użytkownik języka, który prowadzi zajęcia konwersacyjne dla grup lub osób prywatnych.

Trener językowy to specjalista w zakresie metodologii nauczania i struktury danego języka, oraz w zakresie procesów coachingowych, związanych z nauką. Praca z trenerem językowym to z zasady proces łączący metody coachingowe (praca na celach, praca nad przekonaniami) z metodami uczenia się języka obcego.

Neurolanguage Coach® to certyfikowany trener językowy, który w trakcie treningu wykorzystuje narzędzia i wiedzę z zakresu neuronauk. W trakcie treningu nacisk jest kładziony na procesy językowe zachodzące w mózgu podczas nauki języka oraz na wykorzystanie pełnego potencjału mózgu w trakcie procesu nauki.

Jak wybrać odpowiedniego trenera językowego dla siebie?

Przy wyborze trenera językowego warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

  1. Doświadczenie w prowadzeniu treningu w danym obszarze. Jeśli szukasz trenera Business English, warto zapytać o doświadczenie w prowadzeniu treningu w tym zakresie.
  2. Edukacja i certyfikacje – profesjonalny trener powinien mieć zaplecze metodyczne i akredytacje uczelni wyższych i/lub szanowanych instytucji, np. Uniwersytetów czy szkół trenerskich.
  3. Osobowość i wibracje – jak czujesz się pracując z daną osobą oraz czy czujesz, że „klikacie”. To bardzo ważne, jako, że pozwoli ci w krótkim czasie poczuć się bezpiecznie w kontakcie z trenerem i umożliwi wychodzenie ze strefy komfortu w bezpiecznej, sprzyjającej atmosferze.
  4. Styl pracy – warto zapytać trenera o jego sposób pracy oraz rodzaj prowadzonego treningu tak, by zobaczyć, jak kompatybilny jest z Twoją osobowością, potrzebami i stylem życia.
Czy do pracy z trenerem językowym trzeba mieć konkretny poziom językowy?
Pracę z trenerem językowym można zacząć od poziomu początkującego – nie jest wymagana
wcześniejsza znajomość języka.

Pokazuję, jak szybko nauczyć się angielskiego potrzebnego w biznesie. Napisz do mnie!

2 + 8 =

Www Aneta 15