Cześć jestem Aneta,

FILOLOŻKA ANGIELSKA I ROSYJSKA, POLIGLOTKA MÓWIĄCA PŁYNNIE
W CZTERECH JĘZYKACH I TRENERKA JĘZYKÓW OBCYCH Z 10-LETNIM
DOŚWIADCZENIEM

Pochodzę z Polski, ale obecnie mieszkam i pracuję w Hiszpanii. Na co dzień specjalizuję się w przełamaniu bariery mówienia w języku angielskim dla klientów biznesowych. Pracuję z managerami, szefami firm, specjalistami z zakresu IT, marketingu oraz UX. Angielski jest więc dla mnie naturalnym i żywym sposobem komunikowania się z ludźmi z całego świata. Moim celem jest to, aby nauka języków obcych była dla Ciebie prosta i przyjemna.

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski na kierunku filologia angielska i rosyjska. Na swoim koncie posiadam również certyfikaty m.in. DELE na poziomie C1, ze szkolenia e-learningowego “Jak uczyć online”, który otrzymałam z wyróżnieniem. Na swoim koncie posiadam także uczestnictwo w webinarze na temat coachingu językowego — metody umożliwiającej przyswajanie i przetwarzanie informacji znacznie szybciej, niż pozwalają na to tradycyjne sposoby nauczania.

Aneta Wróbel O Mnie 1
Www Aneta 4 1

Za sesjami ze mną stoi solidne pedagogiczne i językowe podejście zbierane podczas 5 lat studiów oraz wielu lat pracy, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że sprawność językowa w komunikacji biznesowej to podstawa.

10 lat doświadczenia w zawodzie trenerki językowej i praca w prestiżowych szkołach językowych w kraju oraz za granicą pokazały mi, jakie bariery napotykają najczęściej osoby w świecie biznesu, zanim zaczną myśleć i mówić po angielsku.

Dziś wspieram kadrę kierowniczą, przedsiębiorców i managerów, a także każdego, kto pragnie osiągnąć niezależność językową. Jestem też twórcą bloga językowego, gdzie przekazuję wiedzę jak przełamywać swoje bariery w mówieniu!

Po latach obserwacji nie tylko samej siebie, ale także i swoich klientów doszłam do wniosku, że współpraca metodą 1-1 jest tą najbardziej efektywną. Nie jestem fanką nudnych sesji grupowych, znanych przez większość z nas z lat szkolnych, które nie przynoszą pożądanych efektów, a jedynie niszczą motywację do dalszej nauki. Ze mną pracujesz na mojej autorskiej metodzie UNICA, potwierdzonej ponad 3,000 godzin pracy z klientami! Angielski to moja pasja, dlatego treningi prowadzę niemal całości po angielsku. Zapewniam Ci wsparcie w całym procesie nauki tak, aby pomóc Ci działać skutecznie i efektywnie w środowisku międzynarodowym.

 

 

Pierwsza darmowa lekcja

Zarezerwuj teraz swoją pierwszą darmową lekcję z native speakerem i przekonaj się,
jak skuteczne są moje metody nauczania języka angielskiego!

Co wyróżnia moje treningi?

Skupiasz się na osiąganiu wyznaczonych celów

Otrzymujesz kurs dopasowany do Twoich predyspozycji, indywidualnych potrzeb i cech osobowościowych

Nakierowuję Cię i motywuję do samodzielnej nauki języka

Pracujesz jedynie nad tym czego rzeczywiście potrzebujesz

Zapewniam Ci regularny feedback na każdym etapie nauki

Dążysz do przełamania swoich barier językowych