KURS ANGIELSKIEGO DLA FIRM

SKIEROWANY JEST DLA KAŻDEGO, KTO:

Www Aneta 9 1

Oferta dla managerów i kadry kierowniczej

Szukasz trenerki językowej dla swoich managerów? Kurs skierowany jest dla osób, które rozumieją, jak ważny w międzynarodowej komunikacji biznesowej jest poprawny język angielski. W trakcie naszych lekcji doskonalimy umiejętności płynnej wymowy, opierając się o prawdziwe sytuacje, które Twoi pracownicy mogą napotkać w trakcie spotkań i rozmów biznesowych. Uczę jak odnaleźć się biznesowej codzienności, a także jak czerpać z tego przyjemność.

TRENING JĘZYKOWY TO NIE NAUKA, JAKĄ PAMIĘTASZ Z CZASÓW SZKOLNYCH
— TO KOMPLEKSOWY PROCES, OBEJMUJĄCY INNOWACYJNE METODY
I RÓŻNORAKIE POMOCE DYDAKTYCZNE.

Co oferuję?

Oferuję Państwu spersonalizowany i innowacyjny trening business english. Pomagam przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić skuteczność językową swoich pracowników. Wspieram osoby, które dopiero co stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie, pracowników korporacji, ale również managerów i liderów zespołów w większych firmach. Wyróżnia mnie indywidualne podejście, skuteczność i wsparcie klienta na każdym etapie nauki. Trening bazuje na mojej autorskiej metodzie immersji językowej UNICA i trwa od 6 do 12-miesięcy. Poprzedzony jest dwoma warsztatami językowymi, na których ustalamy cele i doprecyzowujemy program. Oferta dostępna jest w pakietach spotkań raz lub dwa razy w tygodniu.
*Przy min. 5 pracownikach korzystających z treningu 1-1, oferuję zniżki.

 

Na czym polega trening językowy?

Trening językowy polega nie tylko na wypracowaniu usprawnień na poziomie komunikacji w firmie, ale także poprawie zadowolenia z pracy Twoich pracowników. Swobodna komunikacja w środowisku międzynarodowym widocznie zwiększa pewności siebie i pozytywnie wpływa na rozwój Twojego zespołu, dzięki czemu działa on znacznie kreatywniej, co widać po rezultatach. Z kolei nowy, sprawniejszy sposób działania przekłada się na zauważalny wzrost zaufania Twoich pracowników, szybsze procesy decyzyjne w organizacji, a także lepsze funkcjonowanie zespołu jako całości. Płynna komunikacja daje większą motywację do działania, a zauważalny wzrost kompetencji miękkich przynosi korzyści w postaci nieograniczonych możliwości w biznesie na wyższych stanowiskach.