Metoda nauczania

KROK PO KROKU W STRONĘ BIEGŁOŚCI JĘZYKOWEJ

Ikona Ok

Spersonalizowany, szyty na miarę program

Ikona Ok

Szybsze tempo nauki

Ikona Ok

Większe możliwości zawodowe i prywatne

Ikona Ok

Wzrost pewności siebie

Angielski biznesowy z UNICA
Mów z pewnością siebie!

Innowacyjna autorska metoda potwierdzona 3,000 godzin!
Filozofia, która sprawi, że w końcu zaczniesz mówić płynnie!

Czym jest UNICA?

TO ELASTYCZNY I SPERSONALIZOWANY POD KĄTEM TWOICH OCZEKIWAŃ PLAN, KTÓRY W KOŃCU
DA CI UPRAGNIONĄ WOLNOŚĆ JĘZYKOWĄ

U Zdjęcie
U

USEFULNESS

U Zdjęcie

Moim celem jest ustalić plan nauki tak, aby współgrał z Twoim stylem życia i czasem, który pragniesz na nią poświęcić.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na współpracy krótko, bądź długoterminowej masz pewność, że plan treningowy, który został przygotowany przeze mnie, będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i co najważniejsze będzie działać!

Mówisz mi o swoich oczekiwaniach i mocnych stronach. Następnie razem ze mną dobierasz odpowiednie techniki tak, aby nauka języka była kompatybilna z Twoim stylem życia i tym, co Cię interesuje na co dzień. Pierwsze spotkanie z Tobą zaczynam więc od przeprowadzenia dogłębnego wywiadu, podczas którego ustalam nasz dalszy plan działania. Dowiaduję się, jak wygląda Twój typowy dzień, tj. co lubisz robić i jaka pora dnia najbardziej odpowiada Ci pod kątem nauki. Zaczynasz budować dobre nawyki poprzez rozmowy na interesujące Cię tematy. Masz więc pewność, że kształtujesz tylko te elementy, które są Ci realnie potrzebne.

 

Group 13

NEATNESS

Images Shape

W UNICA wszystko ma swoje miejsce i czas.
Gdy już mam określone, nad czym będziesz pracować, omawiam z Tobą poszczególne metody, które pomogą Ci osiągnąć upragniony cel. Rozmawiasz ze mną o swojej osobowości, tym jak i gdzie spędzasz najwięcej czasu, a także jak połączysz to z efektywną nauką języka. Następnie wypracowujesz swój własny spersonalizowany tryb nauki, aby jak najwięcej wycisnąć z praktycznej strony użycia języka.

Uprawiasz jogę? Interesuje Cię psychologia? Lubisz rysować? – Nie ma sprawy. Dostosuję do Ciebie plan treningowy tak, aby był on jak najciekawszy, a także, żebyś wyniósł z niego jak najwięcej korzyści.

Powoli, krok po kroku zaczynasz przełamywać swoje indywidualne bariery językowe. Rozmawiasz o tym, co sprawia Ci największe problemy i w jakich sytuacjach chcesz się odnaleźć z angielskim. Ostatecznie decydujesz, który program treningowy i w jakiej formie będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Jeśli do tej pory przerażała Cię chaotyczna nauka na własną rękę lub przypadkowe kursy języka angielskiego, które nie bardzo miały się do czegokolwiek, mam dobrą wiadomość. Ze mną będziesz wiedzieć dokładnie, na jakim etapie nauki jesteś dzięki okresowym sesjom kontrolnym, na których wprowadzać będziemy ewentualne potrzebne zmiany.

 

Images Shape
Images
Group 14

INTERNATIONAL IMPERFECTION

Images

Czy wiedziałaś, że w język angielskim komunikuje się już ponad 1,3 miliarda osób? To ponad ⅙ ludności na świecie!

DLACZEGO O TYM MÓWIĘ?

Język angielski jest międzynarodowy, ale także niedoskonały!
Ilość osób oznacza liczbę popełnianych BŁĘDÓW, a te z kolei są NIEODŁĄCZNĄ częścią procesu nauki.

Moja metoda pokazuje, że nie musisz być doskonały, aby mówić w języku obcym. Jesteś perfekcjonistą? Uważasz, że musisz wiedzieć WSZYSTKO o języku, aby poczuć się swobodnie, używając go? Koniec z tym!

W trakcie naszych sesji udowadniam Ci, że najważniejsza w całym procesie komunikowania się w języku angielskim jest tak naprawdę sama chęć rozmowy i wiara we własne możliwości! Pokazuję Ci, że najczęściej ludzie chcą nas po prostu zrozumieć!

Group 16

COMMUNICATE WITH CONFIDENCE

Images Shape

Niezależnie od Twojego poziomu językowego WSPIERAM Cię na każdym etapie nauki. Dzielę się wiedzą i pomagam budować pewność siebie potrzebną do poruszania się w środowisku biznesowym. Pokazuję jak mówić z przekonaniem i nie przejmować się wiekiem, zasobami, czy przekonaniami innych na Twój temat.

#Martwisz się straconymi latami nauki bez efektów?
#Wstydzisz się swojego poziomu językowego?
#Męczą Cię biznesowe konwersacje, w których nie czujesz się dość pewnie?
#Język ogranicza Cię w zdobyciu upragnionego awansu?
#Czujesz, że Twój brak płynności językowej prowadzi do utraty możliwości biznesowych?
#Masz problem ze znalezieniem odpowiednich słów, kiedy akurat ich potrzebujesz?
#Wideokonferencje stanowią dla Ciebie przykrą konieczność?

W trakcie naszych sesji pracujesz nad swoimi barierami językowymi. Sama na co dzień mam do czynienia z biznesowym środowiskiem, dlatego wiem, jak ograniczająca może być niepewność językowa. Ze mną pracujesz nad swoimi słabościami i mierzysz z sytuacjami, które do tej pory sprawiały Ci trudności. Razem wychodzisz ze strefy komfortu i zmieniasz swoje przekonania na takie, które pozwolą Ci wreszcie ruszyć do przodu i realizować marzenia.

Images Shape
Images
Group 17

ADVANTAGE

Images

Staram się dotrzeć do tego co Cię ogranicza, a następnie z moją pomocą dążysz do uzyskania przewagi nad tymi słabościami. Eliminujesz własny strach i budujesz swoją wiarę w to, że możesz osiągnąć znacznie więcej.

Od samego początku zachęcam Cię do jak największej samodzielności językowej. Do otwierania się i wychodzenia ze swojej „językowej skorupy” jak chociażby branie udziału w zagranicznych projektach w pracy, tak aby zwiększyć Twoją wydajność w pracy i pokazać Ci ile drzwi stoi przed Tobą otworem. Treningi językowe ze mną dają Ci pewność, że to, co przyswoisz na naszych sesjach, wykorzystasz w „normalnym” życiu, a swoboda w mówieniu nie ograniczy się do naszych spotkań.

Komunikuj się
z pewnością siebie

Masz się za osobę pewną siebie, dlatego czujesz się sfrustrowany tym, że coś tak prostego jak język angielski sprawia Ci tyle problemów? Gdyby istniał magiczny sposób, który pomógłby Ci mówić po angielsku, bez wahania byś go zastosował? Z czarów jednak wyrosłeś dawno temu, lecz wciąż potrzebujesz kogoś, kto zna się na rzeczy? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Metoda, którą opracowałam, może magiczna nie jest :), ale działa i to bardzo dobrze! Dowodem na to są lata nauki i 2.000 godzin praktyk w sesjach 1:1, a także liczne opinie ponad stu moich zadowolonych studentów z całego świata. W czasie naszych treningów nabierzesz pewności siebie, a to, co do tej pory wydawało się niemożliwe, nagle okaże się dziecinnie proste. Poprowadzę Cię i będę wspierać przez cały proces, sprawdzając Twoje dotychczasowe postępy tak, abyś zobaczył efekty swojej nauki w możliwie jak najkrótszym czasie.

Olympus Digital Camera

Nie czekaj! Wejdź na wyższy level językowy już teraz! Napisz do mnie!

11 + 12 =

Grafika Aneta Wróbel 2